ПУЧОК БАЛЕРИНИ »спіраллю → Як зробити (відео-урок), Пінмі

«ПУЧОК БАЛЕРИНИ» спіраллю → Як зробити (відео-урок)

Как сделать пучок для художественной гимнастики видео

Відео-урок → «ПУЧОК БАЛЕРИНИ» спіраллю

Будь ласка, підтримайте наш проект Лайком!

Как сделать пучок для художественной гимнастики видео

Как сделать пучок для художественной гимнастики видео

Как сделать пучок для художественной гимнастики видео

Одягти «Виту булочку спіраллю» було б здорово для багатьох випадків:

Для створення зачіски «Булочка спіраллю» вам знадобиться:

 1. Одне спеціальне пристосування для фундаменту зачіски, або широка гумка, шиньйон, і т.д. (Є багато варіантів в магазинах аксесуарів). А якщо ви не хочете витрачати гроші, можна обрізати носок, загорнути краю назовні і згортати в вигляді "бублика". Бажано, щоб подкладная деталь була в колір вашого волосся.
 2. Резинка для волосся.
 3. Кілька невидимок.
 4. Волосся середньої довжини, або довгі.
 5. Гель для волосся, лак (опційно).
 6. час: приблизно 10 хвилин.

Покрокова інструкція по створенню зачіски «Булочка спіраллю»

 1. Зберіть волосся в хвіст на потилиці, висоту можна варіювати. Закріпіть хвіст гумкою.
 2. Одягніть на підставу хвоста то, що буде її фундаментом (можна шиньйон / обрізаний носок / спец. Гумку). 3. Для зручності зволожите волосся або обробіть гелем.
 3. Відокремте тонку пасмо, скрутіть джгутиком. Пару раз оберніть джгутик навколо фундаменту. До коротким (не менше 10 см.) Хвостиком додавайте нову пасмо.
 4. Таким чином весь обсяг волосся розподіліть по всьому фундаменту.
 5. Закріпіть в декількох місцях зачіску невидимками.
 6. Зафіксуйте лаком.

PS. Коли ви знімете булочку і розпустіть волосся. у вас вийдуть шикарні локони. Ще один плюс нашої булки — зачіска на другий день!

Как сделать пучок для художественной гимнастики видео

Как сделать пучок для художественной гимнастики видео

Как сделать пучок для художественной гимнастики видео

Ще з колекції

Аксесуари для волосся

Как сделать пучок для художественной гимнастики видео Как сделать пучок для художественной гимнастики видео Как сделать пучок для художественной гимнастики видео Как сделать пучок для художественной гимнастики видео Как сделать пучок для художественной гимнастики видео

подібні Піни

Как сделать пучок для художественной гимнастики видео Как сделать пучок для художественной гимнастики видео Как сделать пучок для художественной гимнастики видео Как сделать пучок для художественной гимнастики видео Как сделать пучок для художественной гимнастики видео Как сделать пучок для художественной гимнастики видео Как сделать пучок для художественной гимнастики видео Как сделать пучок для художественной гимнастики видео Как сделать пучок для художественной гимнастики видео Как сделать пучок для художественной гимнастики видео Как сделать пучок для художественной гимнастики видео Как сделать пучок для художественной гимнастики видео Как сделать пучок для художественной гимнастики видео Как сделать пучок для художественной гимнастики видео Как сделать пучок для художественной гимнастики видео Как сделать пучок для художественной гимнастики видео Как сделать пучок для художественной гимнастики видео Как сделать пучок для художественной гимнастики видео Как сделать пучок для художественной гимнастики видео Как сделать пучок для художественной гимнастики видео Как сделать пучок для художественной гимнастики видео Как сделать пучок для художественной гимнастики видео Как сделать пучок для художественной гимнастики видео Как сделать пучок для художественной гимнастики видео Как сделать пучок для художественной гимнастики видео

5